Comeback v rytmu břišního tance

Narazit na originální sitkom není v dnešní době nic snadného, ovšem naštěstí se sem tam nějaká ta světlá výjimka najde. Mezi ně se zaručeně řadí i Comeback. Ten na obrazovky vtrhnul dost nenápadně, avšak velice rychle si získal oblibu diváků a dodnes je vděčným seriálem pro reprízování. U Comebacku totiž člověk neřeší, zda ten či onen díl již vyděl, zasměje se u něho stejně, jako poprvé. Zkrátka trampoty Tomi Paciho a jeho blízkých jsou vsázka na jistotu. O tom se můžeme přesvědčit i v krizí zmítané domácnosti. Tomáš si láme hlavu s nepříliš funkčním bojlerem. Neznámo proč přestal z ničeho nic ohřívat dostatek vody, takže na koupání musí vést pořadník. A i tak kolikrát lodička drhne kýlem o dno vany.

Nedá se nic dělat, takhle to dál nejde. Je potřeba pořídit nový bojler. Jenže to by právě nesměli mít se správcovou vyhrocené vztahy. Ozzáka poslední dobou náramně baví po ni plivat. Tak takhle ten bojler určitě nedostanou. Holt nezbude nic jiného, než šáhnout do úspor a ten bojler si pořídit za své. A když už si ho budou kupovat, chtělo by to nějakej pořádnej, ať se neopakují tyhle potíže s nedostatkem vody. Zatímco si Tomáš láme hlavu s výběrem toho správného bojleru, Iva se naplno věnuje svému novému koníčku. S Marcelkou a Sašou naprosto propadli břišnímu tanci. V něm jsou natolik dobré, že o jejich vystoupení stojí i mocný šejk. Avšak to by Tomáš nesměl vidět kostýmek, v němž má Iva tančit.

Tohle ji za žádnou cenu nehodlá dovolit. Přimluvit se za ni tentokrát nemůže ani Marcelka. Zoran totiž zaujal naprosto stejný postoj, jako Tomáš. Za žádných okolností se vystoupení neúčastní. Čest tak musí zachraňovat Ozzák, který taktéž přišel na chuť tomuto druhu zábavy. I když v jeho podání to má spíše praktický význam. Pokaždé když zavlní boky, umocňuje působení zlatého moku. Může tak přejít na desítku a za ušetřené peníze si opatřit tolik touženého velblouda. Jiné zvíře nedokáže plivat, tak jako on. To bude správcová čumět, až si přivede tohodle pomocníka. V obdobném duchu se naštěstí nesou všechny díly online, takže pokud si zamilujeme jeden, platí to pro všechny.